Jdi na obsah Jdi na menu
 


Schůze OVK pro Prahu a Střední Čechy - září 2008

18. 9. 2008

              zasedačka ČSTV   č.215 na Strahově - 18.9.2008

 Dosti členů se omluvilo z různých důvodů (pracovních, zdravotních, dovolenkových...), ale i tak se nás sešlo 11členů komise zastupující region Prahy a Středních Čech. Schůzi vedl její předseda Karel Berndt, který probral zápis z minulé schůze, informace z poslední schůze CVK a seznámil přítomné s výměnou předsedy CVK, takže nejvyšším šéfem v současnosti je Vladimír "Vlčák" Wolf z Brna. 

Obrazek

  Vlk s Téšou na školení na Škrovádě

Z předminulé pracovní akce na Srbsku (24.11.07 v Alkazaru), kde se nepodařilo kvalitně zalepit borhák na cestě "Cest pro Janu", se hledaly shůdná nápravná opatření, ale větším problémem je to, že stávající správce Českého krasu Venca Ambrož pokládá funkci a není za něj odpovídající náhrada. Padaly takové názory, že by to měl být někdo znalý z okolí a to nejlépe z berounského oddílu, ale tam se do toho nikdo nehrne. Příští pracovní výjezd komise se koná 18.října 2008, samozřejmě na Srbsko a sraz je časně ráno v 8.00 v Alkazaru

Obrazek

 autoři "nepodařeného" lepení

Revidovalo se, kde všude jsou pracovní nástroje (vrtačky, rozbruska..) a v jakém jsou stavu hlavně používané akumulátory a sepisoval se potřebný materiál na příští rok. Dále se diskutoval problém autorství cest, které někdo, někdy navrtal a po čase někdo schopnější přelezl (V Hlubočepích A.Ondra cestu 11) a cesty které byly dělané dávno (např.Únorová na Blážině - S.Hokr, Perný) a jsou dnes dost "nebezpečné", nelezou se často a byl by zájem je dodatečně odjistit. Jak postupovat?

Obrazek

svazová rozbruska

Jarní schůze komise OVK byla naplánována na 26.únor 2009 a měl by být už matroš na přejištění pro rok 2009. Uvidíme! Já osobně už mám všechno na Jehlu nafasováno a čeká mně jen práce a práce.

                                                                                     správce Píkovické jehly  VencaObrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář